partner ravasmedia
tvorba webu ravasmedia

10% provize za doporučení

Doporučte nám svého manžela, manželku, bratra, sestru, souseda, známého, prostě kohokoliv kdo bude mít zájem o naše služby a my Vám dáme 10% ze všech uskutečněných obchodů (tvorba webových stránek, grafika, marketing ) za celých dalších 6 měsíců s tímto klientem. Nemusíte obchodovat, nemusíte vyjednávat, stačí jen do kontaktního formuláře zapsat Váš unikátní kód, který od nás dostanete na začátku spolupráce. Vše ostatní zařídíme sami. V případě dlouhodobé spolupráce jsme ochotni přitlačit na procenta a zásobit Vás propagačním materiálem, včetně kupónů s Vaším jedinečným kódem.

tvorba webu mladá boleslav

webové stránky za doporučení nebo jako bonus

Doporučte nám nebo si objednejte výrobu 4 webových stránek a my Vám přidáme jedny webovky, které jste objednali nebo doporučili nejčastěji od nás jako dárek zdarma. Samozřejmostí je případné propojení s Vašimi již fungujícími stránkami jako podpora a základní balíček SEO.

ravasmedia.cz

V rámci projektu KLUB21 můžeme pro Váš klub, spolek nebo zájmové sdružení udělat web za 1Kč

A to není všechno! Nejenže pro Vás vytvoříme poutavé webové stránky, ale díky naším bohatým zkušenostem a množstvím partnerských programů, dokážeme propojit příjemné s užitečným a nechat Vaše webovky také vydělávat do klubové kasy příjemný obnos peněz. Využijte našich bohatých zkušeností v oblasti marketingu a obchodu, staňte se naším partnerem a uvidíte kolik peněz Vám naše spolupráce přinese. Ruku na srdce taky se pohybujeme v klubech a víme jak se každá koruna hodí. Vyplňte náš dotazník na spolupráci a očekávejte náš kontakt.